Esenyurt’ta İnebolulular salona sığmadı

Esenyurt’ta İnebolulular salona sığmadı

HABER TARİHİ: 07 Mayıs 2018
505 Kişi okudu

Esenyurt İnebolulular Derneği tarafından Esenyurt Kültür Merkezinde binlerce İnebolulu vatandaşın katıldığı dayanışma gecesi gerçekleşti. Esenyurt Belediyesi Başkan Danışmanı Murat Cebecioğlu’nun organize ettiği gecede İnebolulular salona sığmadı.

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’nun katılımı ile gerçekleşen programda Dernek Başkanı Ramazan Sivetoğlu, İlçede sivil toplum kuruluşlarına ve İnebolulular derneğine desteklerinden dolayı Başkan Kadıoğlu’na teşekkür ederek yerel seçimlerde İneboluluların hizmet için destek olacaklarını ifade etti.

“OYNADIKLARI OYUNLARI BU SEÇİMLER İLE BOZMALIYIZ”

İneboluların her zaman kendilerine destek verdiğini belirten Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, “Ülkemizin gelişmesi modernleşmesi için Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermeliyiz. Bu seçimlerin normal bir seçim olmadığını ve bu seçimlerin Başbakanımıza destek seçimleri olduğunu bilmemiz gerekmektedir. Faiz lobisinin ve dış güçlerin hükümetimize karşı oynadıkları oyunlara bu seçimler ile gereken cevabı vermeliyiz” dedi.

HASAN YILMAZ COŞTURDU

Esenyurt Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleşen İnebolular dayanışma gecesinde Kastamonu yöresel folklor ekibinin gösteri ve türküleri ardından, Kastamonulu ünlü sanatçı Hasan Yılmaz’ın sahne aldığı programda İnebolulular keyifli bir gece geçirdi. İHA© Copyright 2020 Murat CEBECİOĞLU Resmi Web Sitesi