Esenyurt kulüpler birliği derneği kuruldu

Esenyurt kulüpler birliği derneği kuruldu

HABER TARİHİ: 07 Mayıs 2018
546 Kişi okudu

Murat Cebecioğlu Başkanlığında kurulan Esenyurt Kulüpler Birliği Derneği Yönetim Kurulunu basına tanıtan Başkan Murat Cebecioğlu, "Hedefimiz tüm amatör spor kulüplerimizi bir çatı altında toplamak branşlaşmayı sağmak ve ilçemizde spordaki başarıyı artırmaktır" dedi.

Esenyurt Belediye Başkanı Spor danışmanı Murat Cebecioğlu Başkanlığında kurulan Esenyurt Kulüpler Birliği Derneği Yönetim Kurulunu basına tanıtan Başkan Murat Cebecioğlu, "Hedefimiz tüm amatör spor kulüplerimizi bir çatı altında toplamak branşlaşmayı sağmak ve ilçemizde spordaki başarıyı artırmaktır" dedi.

Basın mensupları ile Esenyurtspor Koordinasyon Merkezi'nde kahvaltı da buluşan kurucu Yönetim Kurulu üyeleri

Altı kulübümüz 7 kurucu üye olarak kulübümüzü kurduk. Hepsi kulüplerimizin Yönetim Kurulu Üyelerinin heyecanları dikkat çekerken basının sorularını yanıtlayan Başkan Murat Cebecioğlu, tüm spor kulüplerimize destek oluyoruz ve eşit adaletli bir şekilde bu desteklerimiz devam edecektir" dedi.   İstanbul'da ki ilçelerde faaliyet gösteren spor kulüplerinin bir çatı altında toplanması gayretinde olduklarını belirtti.© Copyright 2020 Murat CEBECİOĞLU Resmi Web Sitesi